Συνεργάτες

  • Σπούδασε Πολιτική Επιστήμη και Δημόσια Διοίκηση, ΕΚΠΑ, Αθήνα
  • Certified by GRAFTS in Yoga (Yoga Instructor 100h), Pilates (Mat Level 1) and Corrective Exercise by FT COACH Module 1
  • Certified by GRAFTS and YOGA ALLIANCE (USA) in Yoga (Yoga Teacher Adv & Elite - YOGAWORKS 200h & 300h)
  • Έχει παρακολουθήσει σεμινάρια και workshops των: Jeanne Heileman, Joan Marie Hyman, Chuck Miller, Todd Tesen, Jaye Martin, Greville Henwood (Groovy Kids), Francoise Freedman
Ίριδα Μηντή
  • Certified by GRAFTS in Personal training, Group Exercise, Yoga & Pilates
  • Certified in Yoga for Kids (Groovy Kids Yoga)
  • Certified in Traditional Thai Massage
  • Πτυχιούχος Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων, Σχολής Διοίκησης και Οικονομίας, Ανώτατου Τεχνολογικού Ιδρύματος (ΑΤΕΙ) Πατρών
  • Certified by GRAFTS in Personal training, Group Fitness & Pilates (Mat Level 1, Props Level 1, Equipment Level 1)
  • Certified by Michael King - Pilates Teacher - Stage 1
  • RADICAL FITNESS Official Trainer (U Bound)
Πέττυ Μαρούδα
  • Πτυχιούχος του Τμήματος Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ Θεσσαλίας)
  • Πτυχιούχος YOGAWORKS (200h)
  • Πανελληνιονίκης στίβου
  • Δημιουργός της μεθόδου Yoga for Happy Kids
  • Πτυχιούχος στην παιδική Yoga, τη Yoga στην εγκυμοσύνη και τη μεταγεννητική Yoga (Rainbow Kids Yoga, Yogabeez Kids & Teenager Yoga, Little Yoginis, Groovy Kids Yoga, Birthlight Toddler Yoga)
  • Δασκάλα βρεφικής και παιδικής κολύμβησης (baby swimming) για βρέφη από 6 μηνών και άνω
  • Έχει εργαστεί σε παιδικούς σταθμούς, σχολεία, αθλητικές εγκαταστάσεις, Yoga studios και luxury resorts σε όλη την Ελλάδα
Αριάδνη Οικονομίδη
  • Τελειόφοιτη Τμήματος Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ)
  • Certified by GRAFTS in Personal Training, Group Fitness (Elite Level 3), Yoga, Functional Training and Kettlebells Training
  • Certified by Panos Pantas (Rebody) - FT COACH Module I Course "Movement Fundamendals"
  • Αθλήτρια Κολύμβησης (2000-2011 / ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
  • Προπονήτρια Κολύμβησης (παιδιά 4-9 ετών / ενήλικες)
Μαρία Συμεωνίδου
  • Πτυχιούχος Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων, Σχολής Διοίκησης και Οικονομίας, ΤΕΙ Λάρισας
  • Certified by GRAFTS in Group Fitness (Level 3)
  • RADICAL FITNESS Official Trainer (Power)
  • Dance Group Fitness Presenter σε 3 Διεθνή Συνέδρια της GRAFTS (2014 & 2015)
  • Συνεργάζεται με τα γυμναστήρια της Αθήνας Peak Fitness (Π.Φάληρο), City Ladies (Ηλιούπολης), Gym Tonic (Γλυφάδα), Υγειοσωματική ( Βύρωνας), Corpo Athletico (Αργυρούπολη)
Κώστας Ψαθάς
  • Πτυχιούχος Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ Αθηνών)
  • Certified by GRAFTS in Personal Training and Yoga
  • Σεμινάρια στο Kick box, Thai Massage, Relax Massage, Spine Rehabilitation, Προβλήματα σπονδυλικής στήλης-μέθοδοι προπόνησης, Nutrition, Πρώτες βοήθειες
  • Κριτής πανελλήνιων και ευρωπαϊκών αγώνων kettlebells
  • Πανελλήνιος πρωταθλητής στα kettlebells στην κατηγορία των 75-85 kg
  • Γυμναστής σε Personal studios, στο Holmes place Health Club και σε Ακαδημίες ποδόσφαιρου, πρώην Ποδοσφαιριστής Β' Εθνικής
  • Απόφοιτος Ναυαγοσωστικής σχολής
Μάνος Συραγόπουλος
  • Certified by GRAFTS in Personal Training (Elite Level 3)
  • Πιστοποίηση από την ΕΝΑΚ και τη Σύγχρονη Ναυτική Εκπαίδευση στη Ναυαγοσωστική
  • Σεμινάρια σε Yoga και Pilates
  • Αθλητής στίβου της "ΑΕΜ Αμεινίας ο Παλληνεύς"
  • Συνεργάζεται ως Personal Trainer με τα γυμναστήρια Pilabox & Artemis Fitness Club στα Χανιά
Σπύρος Καζιάνης